Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie
http://zslobez.pl

15 lipca 2017 13:39 | Aktualności

TO JUŻ JEST KONIEC…

 

 

 

 

23 czerwca 2017 r., w obecności Starosty Łobeskiego Pawła Marka, przewodniczącego Rady Powiatu Zygmunta Bławzdziewicza, dyrektora Wydziału Oświaty i Kultury w Starostwie Powiatowym Teresy Łań, przewodniczącej Rady Rodziców Izabeli Kaczmarczyk oraz wielu rodziców, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie zakończyli rok szkolny 2016/2017.

Ważną częścią uroczystości było nagrodzenie uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie, aktywności szkolnej i pozaszkolnej.

KANDYDATKI DO STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW (najwyższe średnie ocen w poszczególnych typach szkół):

Liceum Ogólnokształcące: Natalia Kościukiewicz (kl. 2a) – 5,88  

Technikum Zawodowe: Klaudia Odej (kl. II) – 5,13

NAGRODY STAROSTY DLA UCZNIÓW Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN I STYPENDIUM SZKOLNE ZA WYNIKI W NAUCE (w LO i TZ śr. 5.0 i wyższa)

LO

  1. Kościukiewicz Natalia (2a) – 5,88
  2. Prygiel Gabriela (1a) – 5,38
  3. Krystosiak Patrycja (2a)  – 5,3
  4. Łozowska Oliwia (1a) – 5,25
  5. Szwarczewska Patrycja (1a) – 5,25
  6. Plewa Paulina (1a) – 5,19
  7. Stępińska Alicja (1a) – 5,13
  8. Pastwa Małgorzata (1b) – 5,0
  9. Różańska Sandra (1a) – 5,0
  10. Samson Agnieszka (1b) – 5,0
  11. Kamiński Dawid (2a) – 5,0
  12. Kobylska Sandra (2a) – 5,0
 

TZ

  1. Kuklis Mateusz (1B) – 5,05

NAGRODY STAROSTY pn. „ZDOBĄDŹ PRAWO JAZDY” DLA UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH NAUKĘ W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ:

  1. Kornak Irena
  2. Adamska Patrycja
  3. Wąś Anita

STYPENDIA SZKOLNE ZA WYNIKI W NAUCE (OPRÓCZ WCZEŚNIEJ WYMIENIONYCH UCZNIÓW LO I TZ OTRZYMUJĄ UCZNIOWIE ZSZ ZE ŚREDNIĄ 4,5 I WYŻSZĄ W II PÓŁROCZU):

  1. Adamska Patrycja – 5,2
  2. Kornak Irena – 5,1
  3. Perlach Dorota – 5,0
  4. Wąś Anita – 5,0

STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE (IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY LIGI LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW):

  1. Wątroba Mateusz
  2. Tyrański Rafał
  3. Kamiński Dawid
  4. Książczyk Paweł
  5. Smoliński Marcel
  6. Skarbiński Bartłomiej
  7. Ignacenko Daniel
  8. Gunera Mateusz

 

ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM (uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyższą)

LO

  1. Prygiel Gabriela – 5,38
  2. Łozowska Oliwi – 5,25
  3. Szwarczewska Patrycja – 5,25
  4. Plewa Paulina – 5,19
  5. Stępińska Alicja – 5,13
  6. Różańska Sandra – 5,0
  7. Rychlicka Wiktoria – 4,94
  8. Lewandowska Aleksandra – 4,88
  9. Nowicka Paulina – 4,88
  10. Musielska Ewa – 4,81
  11. Buksa Maja – 4,81
  12. Łepik Natalia – 4,75
  13. Urbańska Klaudia – 4,75

1b

  1. Pastwa Małgorzata – 5,07
  2. Samson Agnieszka – 5,07
  3. Podlisiecki Dominik – 4,81
  4. Popiela Julia – 4,81

2a

  1. Kościukiewicz Natalia – 5,88
  2. Krystosiak Patrycja – 5,3
  3. Kamiński Dawid – 5,0
  4. Kobylska Sandra – 5,0

2b

  1. Martula Szymon – 4,9

1B

  1. Kuklis Mateusz – 5,05
  2. Lis Barbara – 4,85

3Az

  1. Adamska Patrycja – 4,85 (kl. I-III)

INNE WYRÓŻNIENIA

  1. Ciemnoczołowski Mikołaj (1a LO) – uzyskanie tytułu laureata V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Plus-Matematyka - 26. edycja, oraz reprezentowanie szkoły w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach matematycznych „Alfik Matematyczny”, „Kangur”, „Pangea” i „MAT”
  2. Marciniak Natalia (kl. II ZSZ) – zajęcie I miejsca w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Sprawny w zawodzie
  3. Michałowska Karolina (kl. II ZSZ) – zajęcie I miejsca w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Sprawny w zawodzie
  4. Magda Kowalińska (1a LO) – projekt z zakresu psychologii, działalność artystyczna 

Zdjęcia: