Aktualności

06 kwietnia 2017 09:40 | Aktualności

UDANE WYSTĘPY NASZYCH SIATKARZY

 

 

 

 

W czwartek 30 marca szkolna drużyna piłki siatkowej wystąpiła w zawodach regionalnych w ramach wojewódzkiej licealiady. Turniej został rozegrany w Czaplinku i wzięły w nim udział poza naszą ekipą drużyny reprezentujące Szczecin, Stargard , Wałcz i gospodarz ZS Czaplinek. Nasi chłopcy trafili do grupy z gospodarzami i głównym faworytem do zwycięstwa zespołem ze Szczecina. W pierwszym spotkaniu prowadzeni przez Mateusza Gunerę zawodnicy nie bez trudu pokonali swoich rówieśników z Czaplina 2:1. W drugim spotkaniu ulegli aktualnym mistrzom województwa zespołowi Błyskawicy 0:2. Sukces w pierwszym meczu pozwolił naszym zawodnikom awansować do półfinału, gdzie zmierzyli się z zawodnikami z Wałcza. Po zaciętym trzy setowym pojedynku lepsi okazali się wałczanie.  O trzecie miejsce nasi uczniowie zagrali z ZS Stargard. Od początku spotkania inicjatywa należała do naszej ekipy, która wyraźnie wygrała pierwszego seta, zaś w drugim dopełniła formalności.

 

Tabela końcowa zawodów:

1.CKS Szczecin

2. ZS Wałcz

3. ZS Łobez

4. ZS Stargard

5. ZS Czaplinek.

 

Skład zespołu Mateusz Gunera, Łukasz Zieliński, Mateusz Wątroba, Bartłomiej Skarbiński, Marcel Bułgajewski, Dawid Urbański, Mateusz Reksa.

 

W sobotę 1 kwietnia nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w jubileuszowym   X Memoriale Jana Olszewskiego w Resku. Naszą ekipę wsparli  absolwenci Łukasz Kordyl, Oskar Knobloch i Mateusz  Zołądkiewicz. Udział w tak mocno obsadzonym turnieju pozwolił naszym uczniom na sprawdzenie swoich umiejętności na tle dorosłych siatkarzy. W grupie składającej się z czterech drużyn nasi zawodnicy wykazali wyższość nad ekipami z Reska i Rymania. W finale ulegli drużynie z Goleniowa . Barw naszej szkoły bronili Mateusz Gunera , Łukasz Zieliński i Marcel Bułgajewski

Przeczytano: 375 razy. Wydrukuj|Do góry