Aktualności

25 października 2017 22:59 | Aktualności

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA GIMNAZJALISTÓW

 

 

 



Typ konkursu

Szkoła

Nazwisko i imię

Polonistyczny

Łobez

1. Wojciechowska Magdalena

2. Marchewka Dominik Adam

Węgorzyno

1. Regulska Wiktoria

2. Żurawik Filip

Radowo Małe

1. Mosler Urszula

2. Ulan Justyna

Resko

1. Kmieć Szymon Hubert

2. Miłek Martyna

Matematyczny

Łobez

1. Pawlak Kornelia

2. Wojciechowska Magdalena

Węgorzyno

1. Adamów Natan

2. Bernat Mateusz

Fizyczny

Łobez

1. Żuk Karol Wojciech

2. Wojciechowska Magdalena

Węgorzyno

1. Bernat Mateusz

2. Jasek Mateusz

Resko

1. Szajek Sandra

 

Chemiczny

 

Łobez

1. Wojciechowska Magdalena

2. Wiśniewski Mateusz Ksawier

Węgorzyno

1. Bernat Mateusz

2. Adamów Natan

Geograficzny

Łobez

1. Łuczak Michał Tomasz

2. Marchut Dawid Jakub

Węgorzyno

1. Adamów Natan

2. Krawiec Aleksandra

Radowo Małe

1. Chromik Sawana

2. Borkowski Adrian

Resko

1. Bącal Amelia

2. Soroczyński Kornel Tomasz

Historyczny

Łobez

1. Kopaczewska Wiktoria Małgorzata

2. Marchut Dawid Jakub

Węgorzyno

1. Żurawik Jakub

2. Wierzchowska Natalia

Resko

1. Bącal Amelia

2. Cichewicz Kacper

Wiedzy o Społeczeństwie

Łobez

1. Wiśniewski Mateusz

2. Kopaczewska Wiktoria

Węgorzyno

1. Tomala Oliwia Anna

2. Tomaszkiewicz Aleksandra

Resko

1. Soroczyński Kornel Tomasz

2. Babak Agnieszka Zofia

Biologiczny

Łobez

1. Łuczak Michał Tomasz

2. Pawlak Kornelia

Węgorzyno

1. Regulska Wiktoria

2. Pastwa Oliwia

Resko

1. Kmieć Szymon Hubert

2. Majczyk Monika

Języka Angielskiego

Łobez

1. Kopaczewska Wiktoria Małgorzata

2. Wiśniewski Mateusz Ksawier

Węgorzyno

1. Adamów Natan

2. Kujawski Oskar Andrzej

Radowo Małe

1. Chromik Sawana

2. Kamińska Weronika

Resko

1. Wnuczyński Bartosz

2. Śledzik Hanna

Języka Niemieckiego

Łobez

1. Gronowicz Dominik Marian

2. Książczyk Marek

Resko

1. Cichewicz Kacper

2. Filipek Julia Halina

Przeczytano: 160 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry