Aktualności

28 czerwca 2018 19:39 | Aktualności

JUŻ WAKACJE…

 

 

 

 

 

22 czerwca 2018 r., w obecności Starosty Łobeskiego Pawła Marka, przewodniczącego Rady Powiatu Zygmunta Bławzdziewicza, członka zarządu Jarosława Żuka, przewodniczącej Rady Rodziców Izabeli Kaczmarczyk oraz wielu rodziców, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie zakończyli rok szkolny 2017/2018.

Ważną częścią uroczystości było nagrodzenie uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie, aktywności szkolnej i pozaszkolnej oraz uhonorowanie specjalną nagrodą uczniów Oskara Arłukowicza i Marcina Majchrzaka za społeczną postawę i uratowanie życia ofierze wypadku drogowego.

KANDYDACI DO STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW (najwyższe średnie ocen w poszczególnych typach szkół):

Liceum Ogólnokształcące: Kacper Leszczyński (kl. 1a) – 5,7 

Technikum Zawodowe: Klaudia Odej (kl. 3A) – 5,1

NAGRODY STAROSTY DLA UCZNIÓW Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ OCEN I STYPENDIUM SZKOLNE ZA WYNIKI W NAUCE (w LO i TZ śr. 5.0 i wyższa)

LO

  1. Leszczyński Kacper (1a) – 5,69
  2. Łucyków Jaśmina (1a) – 5,50
  3. Malinowski Jakub (1a) – 5,31
  4. Bereżańska Karina (1a) – 5,13
  5. Gross Natalia (1a) – 5,06
  6. Latocha Grzegorz (1a) – 5,06
  7. Świrska Katarzyna (1b) – 5,13
  8. Wójtowicz Marta (1b) – 5,00
  9. Plewa Paulina (2a) – 5,0
  10. Prygiel Gabriela (2a) – 5,0
  11. Popiela Julia (2b) – 5,0


TZ

  1. Odej Klaudia (3A) – 5,1 (bez PZ)

STYPENDIA SZKOLNE ZA WYNIKI W NAUCE (OPRÓCZ WCZEŚNIEJ WYMIENIONYCH UCZNIÓW LO I TZ OTRZYMUJĄ UCZNIOWIE ZSZ ZE ŚREDNIĄ 4,5 I WYŻSZĄ W II PÓŁROCZU):

  1. Marciniak Natalia – 4,6 
  2. Marciniak Krystian – 4,6


STYPENDIA ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE (VI MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY LIGI LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW, VII MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT):

  1. Lenkiewicz Michał (1A)
  2. Tyrański Rafał (3A)
  3. Latocha Grzegorz (1a)
  4. Skarbiński Bartłomiej (2A)
  5. Antonowicz Patryk (1Ab)
  6. Kamiński Dawid (3a)
  7. Lewicki Filip (2A)
  8. Urbańska Klaudia (2a)
  9. Urban Nikola (2B)


ŚWIADECTWA Z WYRÓŻNIENIEM (uczniowie ze średnią ocen 4,75 i wyższą)

LO

  1. Leszczyński Kacper – 5,7
  2. Łucyków Jaśmina – 5,5
  3. Malinowski Jakub – 5,3
  4. Bereżańska Karina – 5,1
  5. Gross Natalia – 5,1
  6. Latocha Grzegorz – 5,1
  7. Deuter Wiktoria – 4,9
  8. Mazur Aleksandra – 4,9
  9. Joniec Monika – 4,8
  10. Peczyńska Agnieszka – 4,8
  11. Świrska Katarzyna – 5,1
  12. Wójtowicz Marta – 5,0
  13. Plewa Paulina – 5,0
  14. Prygiel Gabriela – 5,0
  15. Rychlicka Wiktoria – 4,9
  16. Szwarczewska Patrycja – 4,75
  17. Popiela Julia – 5,0
  18. Podlisiecki Dominik – 4,8


TZ

  1. Lis Barbara – 4,91
  2. Kuklis Mateusz – 4,9


INNE WYRÓŻNIENIA

LO

  1. Ciemnoczołowski Mikołaj – konkursy matematyczne
  2. Nowicka Paulina – Orzeł Biały – nasza duma
  3. Szwarczewska Patrycja – konkursy wokalne i inne
  4. Prygiel Gabriela – konkursy recytatorskie
  5. Iwanicka Paula – OTWP
  6. Wójtowicz Marta – konkursy polonistyczne
  7. Popiela Julia – konkursy wokalne i inne
  8. Peczyńska Agnieszka – konkursy wokalne
  9. Łucyków Jaśmina – Mój las
  10. Leszczyński Kacper – Mój las
  11. Arłukowicz Oskar – działalność społeczna
  12. Smoliński Dominik – działalność społeczna
  13. Majchrzak Marcin – działalność społeczna


ZSZ

  1. Marciniak Natalia – Sprawny w zawodzie
  2. Michałowska Karolina – Sprawny w zawodzie 


DYPLOMY ZA 100%FREKWENCJĘ

-     Bereżańska Karina (1a)

-     Płuciennik Marcin (1b)

PAMIĄTKOWY MEDAL SPORTOWY:

-       Marciniak Natalia (ZSZ)

Przeczytano: 342 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: