Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie
https://zslobez.pl

04 września 2019 18:26 | Aktualności

FOTORELACJA: ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO cz.I

 

 

 

 

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020  W Zespole Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie miała charakter szczególny.

 

Powitaliśmy w szkole dwa roczniki pierwszoklasistów, którzy ukończyli gimnazjum i szkołę  podstawową. W tym roku szkolnym uczniowie klas pierwszych, stanowiąc najliczniejszą grupę wiekową w naszej placówce, uczą się aż w 10 oddziałach!

 

Bardzo ważnym wydarzeniem podczas apelu było oficjalne pożegnanie dotychczasowej Pani Dyrektor szkoły Jolanty Manowiec, która po 22 latach sprawowania kierowniczego stanowiska, postanowiła ustąpić z funkcji. Była Pni Dyrektor przyjęła słowa podziękowania od obecnych przedstawicieli władz Starostwa Powiatowego w Łobzie, nauczycieli, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy podkreślali  wyjątkowy wysiłek Pani Manowiec  włożony w zbudowanie nowoczesnej szkoły,  stworzenie uczniom i nauczycielom doskonałych warunków do nauki i pracy, konsekwentne wspieranie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz nieustanne dbanie o interes uczniów, rodziców i nauczycieli.

 

Ciepłe słowa otuchy otrzymała również Pani Anna Boguszewska-Wąsowicz, której powierzono pełnienie obowiązków dyrektora.

 

Rok szkolny, który stoi pod znakiem poważnych zmian nie tylko kadrowych, ale i organizacyjnych, będzie na pewno trudnym wyzwaniem. Życzymy wszystkim motywacji do pracy i wymiernych jej efektów! Powodzenia!

 

RSU

Zdjęcia: