Aktualności

17 maja 2018 01:56 | Aktualności

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2018

 

 

 

 

27 kwietnia drzwi naszej szkoły szeroko otworzyły się dla uczniów gimnazjów z Łobza, Radowa i Węgorzyna. Ponad 170 gimnazjalistów uczestniczyło w wielu konkursach, prezentacjach i pokazach przygotowanych specjalnie dla nich.

 

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie młodzież przywitali pani dyrektor Zespołu Szkół, Jolanta Manowiec i Starosta Łobeski, Paweł Marek. Następnie klasa mundurowa zaprezentowała wszystkim zebranym musztrę. W drugiej części gimnazjaliści mieli możliwość zwiedzenia szkoły. Nauczyciele i uczniowie zaangażowani w organizację tego dnia przygotowali dla nich wiele atrakcji. W  pracowniach odbywały się prezentacje poszczególnych kierunków i zawodów, w którym można się uczyć w naszej szkole.  Przybliżeniu oferty edukacyjnej na przyszły rok szkolny towarzyszyły konkursy oraz liczne atrakcje przygotowane przez społeczność szkoły. Warto dodać, że goście mogli nie tylko poznać umiejętności zawodowe uczniów, ale także choć przez chwilę poczuć niepowtarzalny i przyjazny klimat naszej szkoły. Ci, którzy odwiedzili Zespół Szkół, z pewnością nie żałowali - bo było, co oglądać.

 

Dziękujemy gimnazjalistom za mile spędzony czas, za udział w prezentacjach, konkursach i pokazach. Mamy nadzieję, że swoją przyszłość zaplanujecie właśnie z nami i po wakacjach spotkamy się w murach Zespołu Szkół im T. Kościuszki w Łobzie.

 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego oraz filmu promującego klasę humanistyczną.

 

Renata Schmidt, koordynator Dnia Otwartego

Przeczytano: 532 razy. Wydrukuj|Do góry

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2018