Aktualności

30 września 2019 11:29 | Aktualności

SALON MATURZYSTY 2019

 

 

 

 

Salon Maturzystów Perspektywy 2019 to największa w Polsce kampania informacyjna dla uczniów klas maturalnych. Wydarzenie ma wieloletnią tradycję i cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem młodzieży planującej dalsze kroki na ścieżce edukacyjnej. Jego celem jest ułatwienie jej wyboru uczelni i dodatkowych przedmiotów do zdawania na maturze w maju 2020 r.

 

1.jpg

 

19 września 2019 r. uczniowie klasy 3a i 3b liceum oraz 4A technikum pod opieką pani Renaty Schmidt, Barbary Król i pana Macieja Kopryny odwiedzili Szczeciński Salon Maturzystów zorganizowany na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Uczniowie mogli spotkać się z ekspertami OKE i wysłuchać interesujących wykładów dotyczących egzaminów maturalnych. Maturzyści mogli odebrać również najnowszy Informator dla Maturzystów 2019 zawierający pełną ofertę studiów na wszystkich polskich uczelniach publicznych i niepublicznych. Uczestnicy Salonu Maturzystów mieli również okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną prezentowanych uczelni, porozmawiać z wykładowcami i studentami, nie tylko o kierunkach kształcenia, ale  i o szansach zatrudnienia w przyszłości. Mam nadzieję, że pozyskane informacje pozwolą maturzystom lepiej przygotować się do egzaminu maturalnego.

 

 

Renata Schmidt, doradca zawodowy

Przeczytano: 432 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: