Aktualności

15 października 2019 17:39 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 

 

 

14 października 2019 r. o godz. 10:00 uczniowie Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Łobzie spotkali się ze swoimi wychowawcami na zajęciach integracyjnych. Niektóre klasy udały się w teren – na wspólne ognisko, grzybobranie, a nawet wędkowanie. Młodzież, która pozostała w budynku szkoły miała tego dnia okazję porozmawiać na temat dobrej edukacji, współczesnej szkoły i o cechach idealnego nauczyciela.

 

Pracownicy Zespołu Szkół (obecni i emerytowani) spotkali się tego dnia o godz. 13:00 na wspólnym obiedzie w „Przylesiu”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pani Renata Kulik - Starosta Łobeski, pan Krzysztof Gwóźdź - Wicestarosta, pani Jolanta Krajewska-Krupa - Dyrektor Wydziału Oświaty i Kultury oraz pan Jarosław Żuk -Przewodniczący Rady Rodziców.

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Starosta podziękowała wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi za pomoc młodym ludziom w rozwijaniu ich talentów, pasji oraz odkrywaniu nowych możliwości i zainteresowań oraz życzyła pięknych pomysłów w pracy, zdrowia, zadowolenia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani przez Państwa Starostów pięknymi różami, a niektórzy dodatkowo wyróżnieni Nagrodą Starosty, a także Nagrodą Dyrektora Szkoły.

 

(red. „Pewniaka”)

Przeczytano: 601 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: