Aktualności

10 grudnia 2019 13:52 | Aktualności

TARGI HOTELARSKIE W KRAKOWIE

 

 

 

 

21 listopada 2019 r. klasy 2B oraz 3A Technikum Zawodowego (technicy hotelarstwa) z opiekunkami (Anną Rabiejewską i Joanną Krzywańską) pojechały na Międzynarodowe Targi Horeca w Krakowie w ramach realizowanego przez szkołę projektu RPO dla szkolnictwa zawodowego.

 

Jedne z najlepszych targów w branży hotelarskiej w Polsce odbyły się 22 listopada. W Krakowie prezentowało się wielu wystawców i to nie tylko z naszego kraju. Mieliśmy okazję zobaczyć urządzenia gastronomiczne, artykuły spożywcze, napoje dla działu gastronomii w hotelu oraz wyposażenie pokoi hotelowych, recepcji i elementy dekoracji. Przy każdym ze stoisk mogliśmy spróbować różnych potraw, napojów oraz zobaczyć z bliska sprzęt promowany przez daną firmę. Każdy z nas mógł zadawać pytania wystawcom, zrobić sobie z nimi zdjęcia, zakupić produkt, który mu się spodobał. Wszyscy byli przyjaźni i opowiadali o swoim stoisku i własnej pracy z wielkim zaangażowaniem i pasją.

 

Na targach dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy, które dotyczą naszego zawodu. Udział w takim wydarzeniu odbieramy jako wielką szansę na osobisty rozwój. Być może w przyszłości ktoś z nas założy podobną firmę? Oczywiście, będąc w Krakowie nie sposób oprzeć się zwiedzeniu tego jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, które ma fantastyczną historię i architekturę. Wyjazd do Krakowa na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako jedno z najpiękniejszych wspomnień z okresu nauki w Zespole Szkół w Łobzie.

 

Monika Popow, kl. 2B i Zuzanna Wanagiel, kl. 3A

 

Przeczytano: 357 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: