Koło Fotograficzne


CZŁONKOWIE KOŁA FOTOGRAFICZNEGO: 

Przewodniczący: Marcin Majchrzak 

Z-ca: Gabrysia Prygiel 

  

Opiekun: Jarosław Rudnicki


czytaj więcej... 

  


 

ARCHIWUM 2016/2017


 

16.06.2017  

 

ZDJĘCIA W MAKACH

 

 

Nie mieliśmy pojęcia, że tak blisko Łobza znajduje się tak piękne i duże pole maków. Oczywiście nie mogliśmy tego pięknego miejsca nie wykorzystać na naszych fotografiach. Gabrysia i Marcin wykonali zdjęcia Marcelinie, uczennicy kl. IIa. Zapraszamy do obejrzenia efektów.

  

więcej... 

  


 

24.05.2017  

ZDJĘCIA PRZY PIANINIE


img_96.jpg [600x400]

 

Tym razem na zajęciach koła fotograficznego wykorzystaliśmy do zdjęć stojące w szkole pianino, a zapozowała nam Patrycja, uczennica kl. I LO, która na codzień gra na tym instrumencie. Zdjęcia miały charakter nostalgiczny, wzięły także udział w konkursie fotograficznym.

 

więcej...

  05.04.2017 

FARSZTATY FOTOGRAFICZNE W STUDIO


 przechwytywanie.jpg [505x283]

 

W środę 5 kwietnia o godzinie 15.00 razem z Gabrielą Prygiel, Patrycją Bejm oraz opiekunem koła fotograficznego, Panem Jarosławem Rudnickim wyruszyliśmy na warsztaty fotograficzne do studia Foto-Team w Szczecinie.


więcej...

 


 

09.12.2016

"FASCYNUJĄCY MADAGASKAR"

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ARKADIUSZEM ZIEMBĄ

Współpraca: Marcelina Jasińska

 

 

Spotkanie autorskie z Arkadiuszem Ziembą, przewodnikiem po Madagaskarze, fotografem, podróżnikiem. Prelegent zabrał nas w podróż po fascyjnującej wyspie jaką jest Madagaskar. Była to bardzo ciekawa i pouczająca przygoda.
01.11.2016

WYJAZD DO KINA NA FILM "DOCTOR STRANGE"  (DRAWSKO POM.)


 


  

25.11.2016

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM (IŃSKO)

Współpraca: Marcin Łukasik, Marcelina Jasińska

 

 

 

Uczesnicy "Koła Fotograficznego" spotkali się z podróżnikiem, autorem programów telewizyjnych Przemkiem Kossakowskim.

 

więcej...

 12.11.2016

KONCERT PINK FLOYD COVER (SPARE BRICKS)

Współpraca: Marcelina Jasińska, Anna Moskal

 

 

Spare Bricks jest zespołem wyjątkowym, ponieważ jest pierwszym na świecie cover-bandem Pink Floyd z kobiecym wokalem, co sprawia, że utwory te zyskują świeżość i oryginalność...

WYJĄTKOWY SPEKTAKL MULTIMEDIALNY, MUZYKA, WSPANIAŁE WIDOWISKO INSPIROWANE KONCERTAMI PINKFLOYD
W programie:

  • koncert w wykonaniu zespołu Spare Bricks
  • pokazy multimedialne i laserowe
  • występ chóru dziecięcego
  • oryginalne scenografie
  • prezentacje z wykorzystaniem fotografii Leszka Paradowskiego

 


 

23.10.2016

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Współpraca: Bożena Kordyl

 


17 listopada 2016r. w szczecińskim Teatrze Lalek „Pleciuga” odbyła się gala podsumowująca kampanię informacyjną na rzecz integracji osób niepełnosprawnych i przeciwdziałaniu ich dyskryminacji "POZNAJ, ZROZUM, ZAAKCEPTUJ".

 

więcej...

 


 

23.10.2016

PORTRET NA TLE JESIENI

Współpraca: Małgorzata Wojciechowska

  

23 października 2016r. w piękne i ciepłe, niedzielne popołudnie, odbyły się kolejne warsztaty fotograficzne zorganizowane przez "Koło Fotograficzne". Zajęcia odbyły się w Ośrodku Jeździeckim „Pod Kasztanami” w Mołdawinie, a tematem warsztatów był tym razem: „Portret na tle jesieni”.  


więcej...

 


 

12.10.2016

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ARUNEM MILCARZEM

 

31.10.2016r. uczniowie z "Koła Fotograficznego" wzięli udział w spotkaniu autorskim z Arunem Milcarzem - podróżnikiem, fotografem, dokumentalistą, autorem książek i programów telewizyjnych, artystą i poetą, zdobywcą prestiżowej nagrody KOLOSA za przejście samotnie Afryki nieznanymi szlakami.

 

więcej...
12.10.2016

Z APARATEM W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY W ŁOBZIE

Współpraca: Bożena Kordyl

 

 

12.10.2016r. Młodzi fotografowie z  „Koła Fotograficznego” razem z opiekunem koła, odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Łobzie.


więcej...

 


 

07.10.2016

SESJA ZDJĘCIOWA ZAINSPIROWANA FILMEM THE LONE RANGER

Współpraca: Marcin Łukasik

 


Uczniowie wykonali sesje zdjęciową nauczycielom: J. Rudnickiemu oraz M. Łukasikowi. Zdjęcia powstały na potrzeby strony internetowej szkoły i miały akcent humorystyczny. Podczas sesji wszyscy świetnie się bawili. Autorką zdjęć jest Gabrysia Prygiel jednakże zaangażowany był cały zespół, który samodzielnie zorganizował całą sesję.

 

więcej...

 


 

30.09.2016r.

ZDJĘCIA NOCNEGO NIEBA W OKOLICY PORADZAUczestnicy Koła spotkali się po raz drugi, aby doskonalić technikę fotografowania nocą. Głównym tematem zdjęć, oprócz nocnego nieba, był młyn wiatrowy w Poradzu oraz wiatraki energetyczne. Tej nocy miał miejsce nów księżyca, a na niebie nie było ani jednej chmury, co zaowocowało pięknymi zdjęciami.

 


 

27.09.2016r.

WYJAZD NA BADANIA ARCHEOLOGICZNE

Współpraca: Barbara Król

 

 

27.09.2016r. uczestnicy „Koła fotograficznego” zorganizowali wraz z Łobeską Fundacją Archeologiczną bardzo ciekawą lekcję historii połączoną z elementami fotografii.


więcej...

 


 

 

16.09.2016r.

WARSZTATY ASTROFOTOGRAFII POŁĄCZONE Z LEKCJĄ ASTRONOMII

Współpraca: Jerzy Pobereżko, Barbara Król


 

Gdy słońce zajdzie za linię horyzontu, miasto zaczyna się mienić kolorami i oczarowywać. Fotografowanie bez światła słonecznego ma swój klimat, pozwala na inne zaprezentowanie uroków krajobrazu, który nas otacza. 16.09.2016r. odbyły się warsztaty fotograficzne...

 

więcej...